Dla instytucji publicznych

Ofertę naszych usług historycznych kierujemy również do instytucji publicznych takich jak: urzędy miasta i gminy, muzea, domy kultury, biblioteki, agencje telewizyjne oraz filmowe, itp.

Instytucje1

W tej ofercie proponujemy Państwu następujące usługi:

- organizacja inscenizacji historycznych i innych imprez publicznych o charakterze historycznym;
Inscenizacje historyczne cieszą się coraz większą popularnością w społeczeństwie i jak pokazują najnowsze badania są podstawowym źródłem wiedzy na temat lokalnej historii. Przynoszą one również spory dochód, jak i przysparzają popularności włodarzom. Korzystając z usługi „AS Historii” mają Państwo zagwarantowaną na najwyższym poziomie organizację imprezy historycznej.

- konsultacje merytoryczne do filmów historycznych;
Oferujemy pełny nadzór merytoryczny w produkcjach historycznych, jak i dotyczący scenografii oraz kostiumów. Nasza firma brała aktywny udział min. w produkcji dokumentalnej „Obłoki śmierci – Bolimów 1915” w reżyserii Ireneusza Skruczaj.

- wykłady merytoryczne;
Prowadzimy wykłady dotyczące historii I Wojny Światowej, Powstania Wielkopolskiego oraz Powstań Śląskich, bądź ich organizację.

- wystawy muzealne;
Nasza firma oferuje także kompleksową organizację wystaw poświęconych w/w tematyce. Korzystamy z własnych eksponatów historycznych.

Ponadto oferujemy:
- organizację uroczystości patriotycznych;

Zapraszamy do współpracy!

Artur Student
tel. 884 774 732, biuro@ashistorii.pl